Automation technological and business - processes

ISSN-print:2312-3125
ISSN-online:2312-931X
ISO:26324:2012

Ліцензійна угода

Для всіх статей застосовується ліцензія Creative Commons CC-BY (Attribution). За умовами ліцензії CC BY "ви повинні надати відповідний кредит, надати посилання на ліцензію та вказати, чи були внесені зміни". "Ви можете це робити будь-яким розумним способом, але ні в якому разі, що говорить про те, що ліцензіар схвалює вас або ваше використання" (від creativecommons.org).

Редакційна колегія журналу «Автоматизація технологічних i бізнес-процесів» перш, ніж прийняти рукопис, підписує з авторами ліцензійну угоду. Автори зберігають авторські права, які детально описані в інформації для авторів. Автори повинні прочитати цей бланк до підписання угоди. Автор підписує екслюзивну ліціензійну угоду в якій зазначається, що йому належить авторське прва на Твір.

Увага! Нажаль при конвертації статей в PDF формат, було допущено помилку стосовно копірайту. Інформація "Copyright © 2021 by author and the journal" не відповідає дійсності, всі права належать авторам статті. Працюємо над тим, щоб виправити інформацію у PDF файлах.

Завантажити ліцензійну угоду docx